Telefon : +90 505 239 12 50

E-Posta : [email protected]

Çalışma Saatleri : 09.00-18.00

KURUMSAL

Ana Sayfa » KURUMSAL

Lumeren

Müşterilerimizin memnun olması bizler için birinci önceliktir. Müşterilerimizin her birini biricik ve tek görerek, isteklerini yerine getiriyor, onlara diledikleri yenilikleri sunuyoruz. Sektörümüz içindeki ve dışındaki gelişmeleri takip ederek, bütüncül bakış açısına sahip oluyoruz.

Günümüze uyarlanabilen yeni teknolojileri hızlı bir şekilde uyguluyoruz. Müşterilerimizin tüm isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için bu yeni teknolojileri kullanıyor, hiçbir müşterimizi üzmeden ve isteklerini yerine getirmeden işletmemizden ayrılmasına neden olmuyoruz. Günün koşullarına uygun olarak hızlı teslimat yapmak birinci vazifemizdir.

Standartlara Uygun

Teknik standartlarımızı her zaman üst düzeyde tutarak, hem ülkemiz içerisindeki hem de yurt dışındaki etkinliğimizi sürdürüyoruz. Gerekli standartlar ve kurallara bağlı olarak uygun ve etkili üretim yapmak hedeflerimiz arasındadır. Tasarımlarımızda her zaman yenilikçi ve çağa en uygun olanları planlıyoruz. Böylece geleceğe yönelik en verimli kullanım sağlanacak ürünlerin temelini sunuyoruz.

Ülke İçi ve Dışı Çalışmalar

Ülkemizde ve yurt dışındaki projelerimizde her zaman iş birliği sağlayarak, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kalite ve hizmet politikamız gereğince her zaman çağa ve geleceğe yön veriyoruz. Birlikten kuvvet doğacağını bildiğimiz için alanında uzman personellerimizle çalışıyor, sizlere de bu vizyonla hizmet veriyoruz.

Çalışan ve Kurum İlişkisi

Çalışanlarımızın bilgi aktarımı ve dünya görüşlerini de göz önünde tutuyoruz. Geleceğe yön verecek olan bugünün çalışanlarıdır, bu da her zaman fikirlerinin saygıya değer olduğunu gösterir. Tüm işlemlerimizde ve faaliyetlerimizde, sizleri, çalışanlarımızı ve doğayı her zaman ön planda tutuyoruz. Çalışmalarımızda çevreye zarar verecek konuları önceden saptayarak, oluşmadan önlem alıyoruz.

Çalışanlarımızın bütüncül bakış açısına sahip olmasını sağlıyor, onların birlikte çalışmadan doğan sinerjiyi yakalamasını hedefliyoruz. Birlik için bir amaç uğruna çalışan personelimiz, kurum kültürümüz konusunda bilgili, kalite ve hizmet politikamız konusunda da gerekli bilgiye sahiptir. Çevreli ve kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Sürdürülebilir İyileştirme Anlayışı

Kalite sistemimizdeki eksiklikleri fark ediyor, bunları düzeltmek ve en iyi şekilde hizmet vermek için düzenli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerekliliklerin sağlanması ve ihtiyaçların giderilmesi en akılcı yolu seçerek hizmetlerimize devam ediyoruz. Şirketimizin yönetim kadrosu ve çalışanları, sürekli ve geliştirilebilir iyileştirmeyi hedef edinmiştir.

© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.